TaksimBet Yatırımda Mefete Kullanımı – Ödeme İşlem Aşamaları

TaksimBet Yatırım Seçenekleri
TaksimBet Yatırım Seçenekleri

TaksimBet Yatırımda Mefete Kullanımı

Sanal cüzdan kullanımı günden güne artarken kullanıcıların TaksimBet hesaplarında da bu yöntemleri kullanımlarının arttığı gözlenmiştir. Eskiden en sık kullanılan Ecopayz’in yerini çok daha fonksiyonel hizmetler almış olup, TaksimBet ile bunları kullanabiliyor olmaktasınız. Mefete yöntemi de e-cüzdan metotlarından biri olmaktadır ve yatırım sayfasında kullanılabilir durumdadır. Ücretsiz olarak hesap açıp hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Yatırım işlemi minimum 5 TL olmakta olup, çekim işlemini de e az 100 TL olarak oluşturabilmektesiniz. Güvenilir yöntemler arasında ilk beşe giren Mefete’nin her gün jkullanıcı sayısı da artmaktadır. Mefete’nin sanal cüzdan yapısındaki bir para transfer hizmeti olduğunu varsayarsak bu metodu rahatlıkla kullanabileceğinizi de belirtmek isteriz. TaksimBet yatırımda mefete kullanımı için zaten ödeme sayfasında videolu anlatım da sunmaktadır. Daha önce bu metot ile hiç işlem yapmamış biri dahi rahatlıkla yatırım yapabilecektir. Hatta mefete ile çekim talebi de oluşturabildiğiniz için oldukça kullanışlı bir yöntem olduğunu belirtebiliriz. Mefete ile yapacağınız yatırımlarda her işlem için ücret bedeli olarak 1 TL alınmaktadır. Bu tutar TaksimBet tarafından alınan bir komisyon değildir. Mefete bu ücreti talep etmektedir. Her bankadan işlem yapabiliyor olmanız ve 7/24 aktif olması yönünde bakarsak 1 TL işlem ücreti gayet yerindedir.

TaksimBet Mefete Güvenilir mi?

TaksimBet bahis siteleri arasında en güvenilirler listesinde bulunmaktadır. Bunun en başlıca nedeni lisanslı şekilde hizmet sunması ve Bet Construct’ın güvenilir alt yapısı gelmektedir. Bu şekliyle bile site sizin hesabınızı dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korumaktadır. Ancak bunların yanı sıra iki aşamalı hesap doğrulaması hesabınızın başkaları tarafından ulaşılmasını imkansız kılmaya yönelik tasarlanmıştır. TaksimBet üzerinden ödeme işlemlerinizde de bilgi şifrelemesi yapıldığından kart ya da hesap bilgileriniz depolanmaz. TaksimBet yatırımda mefete kullanımı işlemlerinizin güvenliği adına e-cüzdan hesabınızın da kontrol edilmesi önemlidir. Yani hesap bilgilerinizi başkaları ile paylaşmamalısınız. ErpaPay bünyesinde bulunan Mefete’nin yasal olarak tüm kurallara uygun işlemekte olduğunu da söylemek isteriz.

TaksimBet Mefete İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Mefete hesabınızı ücretsiz şekilde oluşturduktan sonra yapmanız gerekenleri adım adım aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

  • Mefete hesabınıza giriş yaparak para yatır bölümünden banka seçimi yapmanız ve banka hesabınızdan size verilen Iban numarasına para aktarımı yapmanız gerekir.
  • Para yatırma>mefete seçerek yatırım tutarınızı net bir rakam olarak giriş yapmalısınız.
  • Gelen sayfa üzerinde bir adet mefete hesap numarası ve birde buton yer alacaktır. Bu buton yatırım işlemi tamamladığınıza dair olmaktadır. Bu sayfayı kapatmadan hesap numarasını kopyalamalı ve mefete hesabınıza geçiş yapmalısınız.
  • Mefete hesabınızda para aktarım seçeneklerinden başka bir mefete hesabına seçerek kopyaladığınız numaraya aynı tutarı gönderim yapmanız gerekiyor.
  • Son olarak az önceki sayfaya dönerek işlemi onaylayan butona tıklamalısınız. Bu sayede tutar 5-30 dakika içinde hesabınıza aktarılacaktır.

] }

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*